Naša misia -
Skvalitňovanie
postavenia ľudí
so znevýhodnením

Pozvánka na konferenciu INSPO 2023

Potrebujem
pomôcť

Pre
členov

Naša
činnosť

Organizátori konferencie vás pozývajú na jej 23. ročník, ktorý sa uskutoční v sobotu 25. novembra 2023 v Kongresovom centre Praha. Program konferencie INSPO 2023. Veríme, že v ňom nájdete témy, ktoré vás budú zaujímať.

Registračný formulár

Registračný formulár na konferenciu INSPO 2023.

Prosím, venujte pri jeho vypĺňaní pozornosť všetkým položkám, nech môžu organizátori vyhovieť všetkým vašim požiadavkám.

Pokiaľ ešte nepoznáte meno svojho asistenta (sprievodcu na konferencii), jeho prihlášku môžete vyplniť na svoje meno, len pre neho vyberte kategóriu asistent účastníka (nie účastník). Meno asistenta potom môžete organizátorom oznámiť pred konaním konferencie.

Cena vstupenky je 600 Kč, účastníci s preukazom ZŤP, ZŤP/P a TP a ich osobní asistenti zaplatia len 300 Kč. Pre tých z vás, ktorí budete chcieť konferenciu finančne podporiť a prispieť napríklad na dofinancovanie zvýhodnených vstupeniek, je v ponuke možnosť zakúpiť si vstupenku Podporovateľ konferencie INSPO za 900 Kč. K cene vstupenky rezervačná spoločnosť GoOut pripočítava servisný poplatok 15 Kč.

Platby opäť prebiehajú vopred, aby ste sa vyhli zdĺhavému plateniu v hotovosti pri prezentácii.

Storno podmienky

Rovnako ako aj v minulých rokoch, pokiaľ budete musieť svoju účasť zrušiť a urobíte tak do 12.11.2023 vrátane, bude vám vrátená plná výška vstupného + servisný poplatok na účet, z ktorého bol poplatok uhradený. Neskôr už nemožno vracať žiadnu čiastku.

Podrobnejšie organizačné informácie budú rozoslané ešte pred konaním konferencie. Akékoľvek otázky, zmeny aj storno vstupenky smerujte na e-mail: irena@peterka.cz.

Za organizátorov:

Irena Peterková

Tel. +420 776 323 450 e-mail: irena@peterka.cz